Inspira7

Instagram ÇözümleriInstagram

Instagram Çözümleri

Instagram’da, işletmelerin hedef kitlelerine erişim sağlamak ve markalarını tanıtmak için etkili reklam çözümleri sunarız. Instagram reklam çözümleri;

Fotoğraf ve Video Reklamları: Bu reklam formatı, Instagram kullanıcılarının akışında görünen fotoğraf veya video içerikleridir. İşletmeler, çekici görseller ve videolar kullanarak ürünlerini veya hizmetlerini tanıtabilir. Reklamlar, kullanıcıları web sitelerine yönlendirmek veya marka bilinirliğini artırmak için bir CTA (harekete geçirici çağrı) içerebilir.

Story Reklamları: Bu reklam formatı, Instagram Hikayelerinde yer alır. İşletmeler, tam ekran görseller ve videolar kullanarak hedef kitlelerine ulaşabilir. Story reklamları, kullanıcıları web sitelerine yönlendirmek, ürün tanıtmak veya marka etkileşimini artırmak için özelleştirilebilir.

Carousel Reklamları: Bu reklam formatı, kullanıcılara kaydırılabilir bir dizi fotoğraf veya videodan oluşan bir reklam sunar. İşletmeler, carousel reklamlarını kullanarak birden fazla ürünü tanıtabilir, hikaye anlatımı oluşturabilir veya kullanıcıları bir dizi içeriği keşfetmeye yönlendirebilir.

Reklam hedeflemesi: Instagram reklamları, demografik özelliklere, ilgi alanlarına, davranışlara ve konumlara dayalı olarak hedef kitlelere ulaşabilir. İşletmeler, reklamlarını belirli demografik gruplara, benzer ilgilere sahip kullanıcılara veya daha önceden etkileşimde bulundukları kişilere yönlendirebilir.

Influencer Pazarlaması: Instagram’da etkileyici bir topluluğa sahip olan influencer’lar, işletmelere ürün veya hizmetlerini tanıtmak için bir platform sağlar. İşletmeler, etkileyici bir profilin takipçilerine erişerek, markalarını daha geniş bir kitleye tanıtabilir ve güvenilirliklerini artırabilir.

Alışveriş Özelliği: Instagram’da işletmeler, ürünlerini doğrudan paylaşabilir ve kullanıcılar, paylaşılan ürünleri etiketleyerek satın alma işlemi gerçekleştirebilir. Bu özellik, Instagram’ı bir e-ticaret platformuna dönüştürür ve işletmelerin sosyal medya üzerinden satış yapmasını sağlar.

5656

01Veri Odaklı Pazarlama
Metodolojisi

Yapay zeka tabanlı yaklaşımlarla geliştirdiğimiz çözümleri veri bilimi ile hormanize ederek derinlemesine analizler yapar, verdiğimiz hizmetlerde veriye dayalı hedef odaklı metrikler belirleyerek ilerleriz.

02İnovasyon
Metodolojisi

Sunduğumuz her hizmette inovatif uygulamalar sunmaya ve işimize entegre etmeye özen gösterir, gelenek haline gelmiş ve sıradanlaşmış pazarlama yaklaşımlarının dışında çözümler üreterek değerler yaratırız.

03Sentez Bilimler
Metodolojisi

Sosyoloji, Psikoloji, Antropoloji, Nöroloji ve Etnografya bilimlerini yapay zeka tabanlı çözümlerimiz ile entegre ederek davranış temelli analizler yaparız, hizmetlerimizi sentez bilimlere ve veri sunarız.

04Yalın Altı Sigma Metodolojisi

İş süreçlerindeki verimliliği artırmayı, iş süreçlerinde iyileştirme sağlamayı ve müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkartmayı hedefleriz ve tüm iş süreçlerinde Yalın Altı Sigma metodolojisini uygularız.
https://inspira7.com/wp-content/uploads/2023/06/65432643543.jpg
Her zaman en iyiye

Inspira7 Felsefesi

Veri Güdümlü Kararlar: İşimizin temelinde veriler yatıyor. Müşterilerimizin başarısını artırmak için gerçek zamanlı verileri analiz ediyor, trendleri takip ediyor ve stratejilerimizi bu verilere dayandırıyoruz.

Bilime Saygı: Bilim, doğruluk, güvenilirlik ve sürekli öğrenme üzerine kuruludur. Biz, bilimsel araştırmalara ve kanıtlara dayalı çalışmayı önemsiyoruz.

Yaratıcı Çözümler: Verilerle desteklenen stratejilerimizi yaratıcılıkla birleştiriyoruz. Müşterilerimizin markalarını öne çıkarmak, hedef kitlelerine etkileyici bir şekilde ulaşmak ve rakiplerinden ayrışmak için yenilikçi ve etkileyici çözümler üretiyoruz

Sürekli Öğrenme ve Gelişme: Değişen dijital dünyada rekabetçi kalmak için sürekli olarak öğrenme ve gelişme üzerine odaklanıyoruz.

İşbirliği ve İletişim: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, onlarla etkileşimde bulunmak ve ortak hedeflere yönelik çalışmak için sıkı bir iletişim ağı kuruyoruz.