Yapay Zeka Tabanlı

Yeni Nesil
Dijital Pazarlama ÇözümleriInspira7

Inspira7 Hakkında

Inspira7; veri tabanlı pazarlama yaklaşımları, yeni nesil teknoloji platformları ve davranışsal analiz yöntemleri ile pazar büyüklüklerini arttırmak isteyen şirketlere benzersiz ve sofistike çözümler sunmak üzere 2017 yılında kurulmuştur. Kendi geliştirdiği yapay zeka tabanlı yeni nesil dijital pazarlama ürünlerini Sosyoloji, Psikoloji, Antropoloji, Nöroloji ve Etnografya başta olmak üzere birçok sentez bilim ile entegre eden Inspira7, derinlemesine davranışsal analizler yapan araçları ve stratejik yaklaşımları ile iş ortaklarına “yeni nesil pazarlama çözümleri” sunmaktadır. Inspira7, ayrıştırıcı olan bu özelliği ile dijital pazarlama tarafında ihtiyaç duyulan her konuda bilimsel yaklaşım yöntemleri kurar ve somut faydalar üretir.

Inspira7 Vizyonu

Inspira7; sentez bilimler, inovasyon, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan değerleri kuruluşundan beri esas alır.

Inspira7; sektördeki yenilik ve teknolojik gelişmeleri deneyim ve bilgi birikimleri ile hormonize ederek partner’lerinin pazarlama gücüne güç katar.

Inspira7; sürdürülebilir üretkenlik ve uzun vadeli karlılık oluşturmak için yeni nesil teknolojileri kullanarak ürünler ve çözümler geliştirerek kendi alanında dünyanın önde gelen ve güvenilir ajanslarından biri olma vizyonuyla hareket eder.

78654324234534

01Veri Odaklı Pazarlama
Metodolojisi

Yapay zeka tabanlı yaklaşımlarla geliştirdiğimiz çözümleri veri bilimi ile hormanize ederek derinlemesine analizler yapar, verdiğimiz hizmetlerde veriye dayalı hedef odaklı metrikler belirleyerek ilerleriz.

02İnovasyon
Metodolojisi

Sunduğumuz her hizmette inovatif uygulamalar sunmaya ve işimize entegre etmeye özen gösterir, gelenek haline gelmiş ve sıradanlaşmış pazarlama yaklaşımlarının dışında çözümler üreterek değerler yaratırız.

03Sentez Bilimler
Metodolojisi

Sosyoloji, Psikoloji, Antropoloji, Nöroloji ve Etnografya bilimlerini yapay zeka tabanlı çözümlerimiz ile entegre ederek davranış temelli analizler yaparız, hizmetlerimizi sentez bilimlere ve veri sunarız.

04Yalın Altı Sigma Metodolojisi

İş süreçlerindeki verimliliği artırmayı, iş süreçlerinde iyileştirme sağlamayı ve müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkartmayı hedefleriz ve tüm iş süreçlerinde Yalın Altı Sigma metodolojisini uygularız.
https://inspira7.com/wp-content/uploads/2023/06/65432643543.jpg
Her zaman en iyiye

Inspira7 Felsefesi

Veri Güdümlü Kararlar: İşimizin temelinde veriler yatıyor. Müşterilerimizin başarısını artırmak için gerçek zamanlı verileri analiz ediyor, trendleri takip ediyor ve stratejilerimizi bu verilere dayandırıyoruz.

Bilime Saygı: Bilim, doğruluk, güvenilirlik ve sürekli öğrenme üzerine kuruludur. Biz, bilimsel araştırmalara ve kanıtlara dayalı çalışmayı önemsiyoruz.

Yaratıcı Çözümler: Verilerle desteklenen stratejilerimizi yaratıcılıkla birleştiriyoruz. Müşterilerimizin markalarını öne çıkarmak, hedef kitlelerine etkileyici bir şekilde ulaşmak ve rakiplerinden ayrışmak için yenilikçi ve etkileyici çözümler üretiyoruz

Sürekli Öğrenme ve Gelişme: Değişen dijital dünyada rekabetçi kalmak için sürekli olarak öğrenme ve gelişme üzerine odaklanıyoruz.

İşbirliği ve İletişim: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, onlarla etkileşimde bulunmak ve ortak hedeflere yönelik çalışmak için sıkı bir iletişim ağı kuruyoruz.
https://inspira7.com/wp-content/uploads/2023/06/5636354365765465.jpg
https://inspira7.com/wp-content/uploads/2023/05/8o785643-1280x1280.jpg

Inspira7'de KariyerInspira7

Siz de heyecan verici bir çalışma ortamında kendinizi geliştirmek ve başarılı bir kariyere adım atmak isterseniz, doğru yerdesiniz! Inspira7 olarak yaratıcılığı teşvik eden, takım çalışmasını önemseyen ve her ekip arkadaşımızın potansiyelini keşfetmesine olanak sağlayan bir kültüre sahibiz. Kariyerinizde ilerlemek ve yeteneklerinizi en üst seviyede kullanmak için size sunduğumuz fırsatlarla dolu bir dünyaya davet ediyoruz.

Kariyerinizi bizimle birlikte şekillendirin, potansiyelinizi ortaya çıkarın!