E-Mail Pazarlaması

Yeni Nesil E-Mail Pazarlaması RA7

E-posta pazarlamasında, hedef kitlenizin ilgi ve ihtiyaçlarına uygun içerikler sunarız. Alıcının dikkatini çekecek değerli bilgiler, öneriler veya teklifler sunarak ilgilerini artırırız.

Profesyonel ve dikkat çekici e-posta şablonları kullanarak görsel açıdan etkileyici bir deneyim sağlayabilirsiniz. Şablonların mobil uyumlu olması da önemlidir, çünkü birçok kullanıcı e-postalarını mobil cihazlardan görüntüler. -postaları doğru zamanlamayla göndermek, alıcının dikkatini çekmek için önemlidir. İstatistiklere dayanarak en iyi açılma ve tıklama oranlarını elde etmek için farklı zaman dilimlerini ve günleri test ederiz.

E-postalarınızda net ve çekici çağrılar yaparak alıcıyı harekete geçirmeye teşvik ederiz. Özel teklifler, indirimler, ücretsiz kaynaklar veya sınırlı süreli kampanyalar gibi teşvikler sunarak dönüşüm oranlarını artırırız. A/B testleri yaparak hangi unsurların daha iyi performans gösterdiğini belirleyebilir ve gelecekteki kampanyalarınızı buna göre optimize ederiz.

https://inspira7.com/wp-content/uploads/2023/06/c4535223865432.jpg
https://inspira7.com/wp-content/uploads/2023/06/lead-generation-3.jpg

Ölçülebilirlik

E-posta pazarlaması, gönderilen e-postaların açılma oranları, tıklama oranları, dönüşüm oranları gibi metriklerin izlenebilmesini sağlar. Bu sayede pazarlama kampanyalarının etkinliği ölçülebilir ve iyileştirilebilir.
https://inspira7.com/wp-content/uploads/2023/06/lead-generation-2.jpg

Doğrudan iletişim

E-posta pazarlaması, işletmelerin doğrudan potansiyel müşterilere ve müşterilere ulaşmasını sağlar. E-posta, kişisel bir iletişim aracı olduğu için alıcıya özel ve hedeflenmiş mesajlar sunar.
https://inspira7.com/wp-content/uploads/2023/06/lead-generation-4.jpg

Hedef Kitleye Uygun İçerik

E-posta pazarlamasında, hedef kitlenizin ilgi ve ihtiyaçlarına uygun içerikler sunarız. Alıcının dikkatini çekecek değerli bilgiler, öneriler veya teklifler sunarak ilgilerini artırırız.
c453522352143123

E-Mail Pazarlaması Nedir?

E-posta pazarlaması, işletmelerin potansiyel müşterilere ve mevcut müşterilere e-posta yoluyla doğrudan pazarlama mesajları göndererek etkileşim kurmayı ve satışları artırmayı amaçlayan bir pazarlama stratejisidir. E-posta pazarlaması, kullanıcıların izin verdiği, abone oldukları veya işletmelerle ilişkili oldukları e-posta listeleri aracılığıyla gerçekleştirilir.

E-posta pazarlaması, potansiyel müşterileri bilgilendirmek, sadık müşterilerle etkileşimde bulunmak, ürün veya hizmetlerin tanıtımını yapmak, özel teklifler sunmak, etkinlikleri duyurmak ve marka bilinirliğini artırmak gibi farklı hedefleri içerir. E-posta pazarlaması genellikle otomatik olarak programlanmış e-posta serileri, bültenler, promosyonlar, kişiselleştirilmiş teklifler ve davetiyeler gibi farklı türlerde pazarlama iletilerini içerir

Gönderilen e-postaların açılma oranları, tıklama oranları, dönüşüm oranlarında üst düzey sonuçlar almanızı sağlarız.
Hard ve soft bounce oranlarınızı düşürürüz.
Gönderici itibar puanınızı yükselterek, daha iyi açılma ve tıklanma oranlarına ulaşmanızı sağlarız.
Haftalık ve aylık gönderilen bültenleri okuyan sadık bir veri tabanı yaratırız.
Bounce oranı yüksek veri tabanlarınızı temizler, daha yüksek performans sonuçları almanızı sağlarız.
7564342432
57685432213432
13243545o685
987568432
654534543535
3124263543

01A/B Testleri

E-posta başlıkları, gövde metinleri, görseller veya çağrılar gibi farklı öğeleri test etmek için A/B testleri yaparız. Bu şekilde hangi unsurların daha iyi performans gösterdiğini belirleyebilir ve gelecekteki kampanyalarınızı buna göre optimize ederiz.

02Otomasyon

E-posta otomasyon araçlarını kullanarak otomatik e-posta serileri oluşturur, otomatik e-postalarla hedef kitlenizle sürekli iletişim sağlama fırsatı yaratırız. Haftalık ve aylık bülten gönderimleri ile marka bilinirliğinizi artıracak bülten içerikleri oluştururuz.

03Veri Analizi

E-posta pazarlaması kampanyalarınızın performansını izler ve analiz ederiz. Açılma oranları, tıklama oranları, dönüşüm oranları gibi metrikleri takip ederek stratejilerinizi optimize eder ve daha iyi sonuçlar elde edilmesini sağlarız.

04Kişiselleştirme

E-postaları kişiselleştirerek alıcının ismini kullanmak, geçmiş satın alma bilgilerine veya tercihlere dayalı öneriler sunmak gibi kişiselleştirme tekniklerini uygularız. Böylelikle açılma ve tıklanma oranlarınızı artırarak üst düzey sonuçlara ulaşmanızı sağlarız.
Inspira7

Size nasıl değer sağlarız?

Yapay zeka tabanlı özellikler ve sentez bilimler yaklaşımlarıyla donatılan veri odaklı pazarlama çözümlerimizle ihtiyaç duyduğunuz her alanda hedeflerinize ulaşmanıza öncülük ederiz.
Satışlarınızı geliştirir, ciro artışları sağlarız
Marka bilinirliğinizi arttırır, yeni pazarlara açılmanızı sağlarız
Potansiyel yeni müşteriler elde etmenizi sağlar, satış dönüşümlerinizi hızlandırırız
Yeni nesil pazarlama yaklaşımları ile sürdürülebilir pazarlama stratejileri geliştiririz
https://inspira7.com/wp-content/uploads/2023/06/675433544353543.jpg

Benzersiz HizmetlerInspira7 HizmetleriHizmetler

Inspira7, markanızın yeniliğe, pazarlama alanında sürdürülebilirliğe ve sürekli gelişen istatistiklere yaptığı bir yatırımdır. Markanızın geleceğini Inspira7 ile birlikte inşa edin.

Lead
Generation

B2B çalışan firmaların odaklandığı hedef pazar ve hedef sektörlere yönelik benzersiz lead yaratma çözümleri sunarak rekabette önde olmanızı sağlarız.

Demand Generation

Firmaların odaklandığı hedef pazar ve hedef sektörlere yönelik benzersiz talep yaratma çözümleri sunarak, müşteri sayınızın artmasını sağlarız.

E-Ticaret Çözümleri

Ürün satışlarınızı ve cironuzu arttıracak çözümler sunarak rekabette fark yaratmanızı ve marka bilinirliğinizin artmasına fayda sağlarız.

E-Posta Pazarlaması

Hedef kitlenizi haftalık ve aylık planlı gönderiler yaparak firmanıza sadık bir kitle yaratır, ürün ve hizmetlerinizden sık sık haberdar olmalarını sağlarız.
Tüm Hizmetler

Diğer Hizmetlerimize Göz Atın

Benzersiz hizmetlerimiz ve çözümlerimizle markanızın gücünü güç katın, satışlarınızı, marka bilinirliğinizi artırın.