Yeni Nesil ÇözümlerNFT MarketingNFT

NFT'ler ( Non-Fungible Tokens) firmalar için yeni nesil pazarlama alanlarından biridir. Inspira7, yapay zeka tabanlı davranışsal analizlerle elde ettiği verileri; firmanıza özel ve kişiselleştirilmiş NFT projelerine dönüştürür ve firmaların kendi NFT platformlarını hayata geçirmeyi sağlar.

Inspira7, firmalar için özel NFT platformları yaratarak, iş ortaklarına yeni bir pazarlama kanalı açar ve hedef kitlesiyle bu platformlar üzerinden bir araya gelmesini sağlar. Inspira7, geleceği şekillendiren pazarlama çözümleri ile NFT’de partnerlerine uçtan uca, kişiselleştirilmiş hizmetler sağlayarak koleksiyonlar ve platformlar yaratır.

Inspira7 NFT Platform ile firmalar NFT Pazaryerine sahip olabilir. NFT çözümlerimiz ile sektör bağımsız tüm şirketler, spor kulüpleri, sivil toplum örgütleri, sosyal medya uygulamaları ve üniversiteler gibi her türlü kuruluşa veya sanatçı, müzisyen, girişimci gibi bireylere değer katması için en önemli anahtarlardan biridir.

https://inspira7.com/wp-content/uploads/2020/10/post_14-1280x1280.jpg
https://inspira7.com/wp-content/uploads/2020/10/post_10-1280x1280.jpg

NFT ve Hikayeselleştirme

Hedef kitlenizin davranışlarını analiz ederek hikayesi olan projeler geliştirir ve NFT'de fark yaratmanızı sağlarız.
https://inspira7.com/wp-content/uploads/2020/10/post_08-1280x1280.jpg

Markanıza Özel NFT Projeleri

Hedef kitlenizin ilgisini çekecek, dijital etkileşim yaratacak ve gelir alanı oluşturacak yeni yenil projeler geliştiririz.
https://inspira7.com/wp-content/uploads/2020/10/post_08-1280x1280.jpg

NFT Pazarlama Stratejileri

Markanızın hedef kitlesine özel güvene dayalı ilişkiler kurmanızı ve gelirinizi artırmanızı sağlayan stratejiler geliştiririz.

Yeni Gelir Akışları Oluşturun!

NFT’ler, bir blok zincirinde depolanan dijital varlıklardır. Benzersizdirler ve kopyalanamazlar. Bu onları sanat eseri, müzik veya diğer dijital dosyalar gibi şeyleri depolamak için ideal hale getirir. NFT’ler, tüm işlem verilerini kaydeden dağıtılmış bir defter olan bir blok zincirinde saklanır.  NFT’ler diğer dijital varlıklar gibi alınıp satılabilir ve değerleri piyasa koşullarına bağlı olarak dalgalanabilir. NFT kullanmanın faydalarından biri, her NFT bir blok zincirinde depolandığından ve kopyalanamadığından dolandırıcılığı önlemeye yardımcı olabilmesidir.

Yeni nesil gelir modelleri arasında yer almaya başlayan NFT’ler, firmalara gelir sağlamak için öne çıkan yeni nesil alanların başında geliyor. Son yıllarda insanların dijital dünya ile olan etkileşimin artması, alışılagelmişin dışında davranışların ve satın alma kararlarının oluşmasına etki etmiştir. NFT’ler dijital toplulukların yaratılmasını kolaylaştırmaya yardımcı olan yeni yeni bir alandır. Markalar neden NFT yatırımı yapmalı;

Yeni gelir akışları oluşturmak
Yeni nesil dijital topluluk oluşturmak
Geleceğin pazarlama modellerine yatırım yapmak
Dijital etkileşimi arttırmak

01Perakende

Perakende de fark yaratan NFT projelerimizle tanışın! Markanız ve ürünleriniz için benzersiz NFT projeleri ile pazarda farklılaşmanızı sağlarız.

02Spor

Spor dünyasında fark yaratan NFT çözümlerimiz; taraftar kitleniz ile benzersiz bie etkileşim yakalmanızı sağlar ve yeni gelir alanları oluşturur.

03Eğitim

Dijital sosyalleşme ve dijital etkileşim gibi alanlarda eğitim kurum ve kuruluşlarına fark yaratan NFT projeleri sunarız, yeni gelir alanları yaratırız.

04STK'lar

Sivil toplum örgütleri ve derneklerle özel projeler ve uygulamalar geliştirerek, toplumun her alanında kullanmak üzere gelir alanları oluştururuz.
NFT Pazarlaması

NFT ve neden Inspira7

Davranışsal analizlere dayanan yaklaşımlarımız ile sıradanlaşan NFT projelerinin ötesinde çözümler sağlarız!
Davranışsal veri analitiği ile hedef kitle ve hedef pazar analizi
Veri analitiğine göre şekillendirilen kişiselleştirilmiş projeler
Ürünler ve marka özelinde veri analitiğine göre "hikayeleştirme"
Full-stack hizmet yaklaşımı, NFT proje ve platform yönetimi
https://inspira7.com/wp-content/uploads/2020/10/post_18-1280x1280.jpg

Avrupa’nın önde gelen basketbol kulüplerinden Cibona Zagreb, Türkiye’den Zaytung, TEGV & Taylan Antalyalı, Doğu Akdeniz Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi ve Silverline NFT projelerimiz ile fark yaratmaya başladı.

Toplantı Planlayın

Yapay Zeka TabanlıDijital Pazarlama HizmetleriServices

Markanızın; geleceğini şekillendiren dijital pazarlama çözümleri sunarız! Inspira7; pazar büyüklüğünüzü, potansiyel satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi geliştiren bir güçtür.

Lead Generation

Yeni nesil Lead Generation çözümlerimiz ile satışlarınızı artırın!

Demand Generation

Veri analitiğine dayalı yöntem ve analizlerle benzersiz çözümleri üretiriz!

İçerik Pazarlaması

Veri analitiğine dayalı yöntem ve analizlerle benzersiz içerikler üretiriz!

B2B Pazarlama

B2B pazarlama çözümlerimiz ile pazarda fark yaratmanızı sağlarız!
Yapay Zeka Tabanlı

Yeni Nesil Pazarlama

Pazar büyüklüğüzü ve satışlarınızı artıracak çözümlerimizi yakından inceleyin!