Inspira7

Google Adwords ÇözümleriGoogle

Google Adwords Çözümleri

Google AdWords, çevrimiçi reklam vermek için kullanılan kapsamlı bir reklam platformudur. Google Ads çözümleri şunlardır:

Arama Ağı Reklamları:  İşletmeler, Google arama sonuçlarında hedef kitlelerine reklam göstermek için arama ağı reklamlarını kullanabilir. Kullanıcılar, belirli anahtar kelimeleri aradığında işletmenin reklamı görüntülenir. İşletmeler, metin reklamları ve genişletilmiş metin reklamları gibi formatları kullanarak hedef kitlelerini etkileyebilir.

Görüntülü Reklamlar: İşletmeler, Google Display Network (GDN) üzerinde hedef kitlelerine görsel reklamlar sunabilir. GDN, Google’ın iş ortaklarına ait web siteleri, uygulamaları ve diğer dijital platformlarda reklam yerleştirmelerini sağlar. İşletmeler, çekici görseller veya videolar kullanarak markalarını ve ürünlerini tanıtabilir.

Video Reklamları: YouTube gibi video platformlarında video reklamlarıyla hedef kitlelere ulaşabilirsiniz. İşletmeler, kısa reklam klipleri veya sponsorlu içeriklerle kullanıcıların ilgisini çekebilir ve marka bilinirliğini artırabilir.

Alışveriş Reklamları: E-ticaret işletmeleri, Google Arama ve Google Alışveriş üzerinde ürün reklamları yayınlayabilir. Alışveriş reklamları, ürün görselleri, başlık, fiyat ve işletmenin adını içeren bir reklam formatıdır. Kullanıcılar, ürünleri görüntülediklerinde doğrudan satın alma işlemi yapabilir.

Dijital Harici Reklamlar: Google, işletmelere dijital reklam verme imkanı sunmanın yanı sıra gazeteler, dergiler, TV ve radyo gibi geleneksel medya kanallarında da reklam yayınlamaya yardımcı olur.

Reklam Hedeflemesi: Google Ads, demografik özelliklere, coğrafi konumlara, ilgi alanlarına ve kullanıcı davranışlarına dayalı olarak hedef kitlelere ulaşmanızı sağlar. İşletmeler, reklamlarını belirli demografik gruplara, belirli coğrafi bölgelere veya belirli ilgi alanlarına sahip kullanıcılara yönlendirebilir.

Retargeting (Yeniden Hedefleme): Kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde veya Google Ads ağındaki reklamlarınıza tıkladığında, yeniden hedefleme (retargeting) ile bu kullanıcıları yeniden hedeflenebilir.

5659

01Veri Odaklı Pazarlama

Metodolojisi

Yapay zeka tabanlı yaklaşımlarla geliştirdiğimiz çözümleri veri bilimi ile hormanize ederek derinlemesine analizler yapar, verdiğimiz hizmetlerde veriye dayalı hedef odaklı metrikler belirleyerek ilerleriz.

02İnovasyon

Metodolojisi

Sunduğumuz her hizmette inovatif uygulamalar sunmaya ve işimize entegre etmeye özen gösterir, gelenek haline gelmiş ve sıradanlaşmış pazarlama yaklaşımlarının dışında çözümler üreterek değerler yaratırız.

03Sentez Bilimler

Metodolojisi

Sosyoloji, Psikoloji, Antropoloji, Nöroloji ve Etnografya bilimlerini yapay zeka tabanlı çözümlerimiz ile entegre ederek davranış temelli analizler yaparız, hizmetlerimizi sentez bilimlere ve veri sunarız.

04Yalın Altı Sigma Metodolojisi

İş süreçlerindeki verimliliği artırmayı, iş süreçlerinde iyileştirme sağlamayı ve müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkartmayı hedefleriz ve tüm iş süreçlerinde Yalın Altı Sigma metodolojisini uygularız.
https://inspira7.com/wp-content/uploads/2023/06/65432643543.jpg
Her zaman en iyiye

Inspira7 Felsefesi

Veri Güdümlü Kararlar: İşimizin temelinde veriler yatıyor. Müşterilerimizin başarısını artırmak için gerçek zamanlı verileri analiz ediyor, trendleri takip ediyor ve stratejilerimizi bu verilere dayandırıyoruz.


Bilime Saygı: Bilim, doğruluk, güvenilirlik ve sürekli öğrenme üzerine kuruludur. Biz, bilimsel araştırmalara ve kanıtlara dayalı çalışmayı önemsiyoruz.


Yaratıcı Çözümler: Verilerle desteklenen stratejilerimizi yaratıcılıkla birleştiriyoruz. Müşterilerimizin markalarını öne çıkarmak, hedef kitlelerine etkileyici bir şekilde ulaşmak ve rakiplerinden ayrışmak için yenilikçi ve etkileyici çözümler üretiyoruz


Sürekli Öğrenme ve Gelişme: Değişen dijital dünyada rekabetçi kalmak için sürekli olarak öğrenme ve gelişme üzerine odaklanıyoruz.


İşbirliği ve İletişim: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, onlarla etkileşimde bulunmak ve ortak hedeflere yönelik çalışmak için sıkı bir iletişim ağı kuruyoruz.